За 17 200 доларів хабара на 9 років ув’язнено ексголову РДА на Хмельниччині

Кримінал

Колишнього голову райдержадміністрації в Хмельницькій області суд визнав винним у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди (ч. 4 ст. 368 КК України). Йому призначено реальне позбавлення волі.

Про це повідомили в Офісі Генерального прокурора.

У суді доведено, що колишній голова РДА на Хмельниччині з березня по серпень 2018 року вимагав та одержав від представника фермерського господарства 17 200 доларів США неправомірної вигоди.

Таку «таксу» посадовець поставив за винесення розпорядження про виготовлення та затвердження технічної документації із землеустрою, а також укладення договорів оренди земельних ділянок для ведення сільського господарства терміном на 10 років.  Під час отримання цієї суми зловмисника затримали правоохоронці.

«Вироком Ізяславського районного суду ексголові РДА призначено покарання у виді 9 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані із виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій, строком на 3 роки і конфіскацією майна», – інформують в Офісі Генпрокурора.

Додають, що вирок суду ще не набрав чинності. Як повідомляють місцеві ЗМІ, йдеться про колишнього голову Полонської райдержадміністрації Віктора Солодкого.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм