За булінг над хмельницькою школяркою покарали батьків кривдниці

Суспільство

Днями соцмережі сколихнуло відео, на якому одна з дівчат в приміщенні торговельного центру у місті Хмельницький вдарила по обличчю іншу дівчину. Правоохоронці оперативно встановили усіх учасників інциденту.

Конфлікт стався в ТРК «Квартал». На відео, яке наразі вже видалено із соцмереж, видно, як неповнолітня вдарила свою ровесницю по обличчі, застосовуючи при цьому образливі слова. Інші підлітки, які стали свідками події, зафільмували це на мобільний телефон і виклали в Інтернет.

За інформацією ювенальної превенції Хмельницького відділу поліції, правоохоронцям відразо вдалося встановити всіх осіб, причетних до  інциденту.

«З малолітньою кривдницею проведенно відповідну профілактичну роботу. Її матір притягнено до адміністративної відповідальності згідно з чинним законодавством. Так само відповідні бесіди проведено з іншими причетними особами», – зазначили в поліції.


Також правоохоронці звернулися до всіх з проханням не вчиняти самовільні дії щодо учасниць інциденту та в подальшому, якщо будуть відомі подібні факти, відразу інформувати працівників ювенальної превенції Хмельницького.

Нагадаємо, булінг в одній із шкіл Хмельницького ледь не закінчився трагедією.

ДОВІДКОВО:  Булінг (цькування) – діяння (дії або бездіяльність) учасників освітнього процесу, які полягають у психологічному, фізичному, економічному, сексуальному насильстві, у тому числі із застосуванням засобів електронних комунікацій, що вчиняються стосовно малолітньої чи неповнолітньої особи та (або) такою особою стосовно інших учасників освітнього процесу, внаслідок чого могла бути чи була заподіяна шкода психічному або фізичному здоров’ю потерпілого (стаття 173-4 КУпАП).

Булінг, вчинений неповнолітніми особами, тягне за собою накладення штрафу на батьків або осіб, які їх замінюють, від 850 до 1700 гривень або громадські роботи на строк від двадцяти до сорока годин.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм