За пів року до служби зайнятості Хмельниччини звернулось майже 3 тисячі переселенців
За сприяння Хмельницької обласної служби зайнятості з початку року працевлаштовано 9 400 осіб. Стільки ж зареєстрованих безробітних ще було станом на 1 вересня. З них — 1 000 внутрішньо переміщених осіб.
На одну вакансію, як зазначають в установі, претендували 6 безробітних. А загалом у базі даних обласної служби зайнятості налічувалось 13 900 вакансій. Середній розмір оплати праці становив 8 158 гривень.
“Від початку запровадження воєнного стану в Україні, до Хмельницької обласної служби зайнятості звернулося майже 3 000 внутрішньо переміщених осіб. Більшість із них це жителі Харківської, Донецької, Луганської, Херсонської та Київської областей”, – йдеться в інформації установи.
Стійким попитом продовжують користуватися професії сфери торгівлі та послуг, сільського виробництва, переробної промисловості, транспорту. Затребувані трактористи-машиністи сільськогосподарського виробництва, водії автотранспортних засобів, продавці-консультанти, продавці продовольчих товарів, швачки, менеджери (управителі) в усіх сферах економічної діяльності, бухгалтери, економісти та інженери з досвідом роботи, лікарі та середній медичний персонал. Крім того, існує потреба в робітниках найпростіших професій – підсобні робітники, охоронники, двірники, вантажники та інші.
Нагадаємо, служба зайнятості назвала ТОП-10 вакансій на Хмельниччині.
Підписуйтесь та слідкуйте за новинами Facebook





Із 1 січня 2026 року в Україні зростає прожитковий мінімум. Він становитиме 3328 гривень для […]
Ментальний стан дітей залишається однією з найуразливіших сфер у час повномасштабної війни. За рік рівень […]
Військовослужбовці, які перебувають або перебували в полоні, мають право на низку грошових виплат. Поки військові […]