За розбійний напад на подружжя зі Старокостянтинова засуджено четверо осіб

Кримінал

Четверо чоловіків вирішили збагатитись злочинним шляхом та домовились про вчинення розбійного нападу на сім’ю у місті Старокостянтинів. Прокуратура змогла у суді довести їх вину, наразі вирок набрав законної сили.

Реалізувати злочинний план вирішили за декілька днів до Нового 2018 року.

 «Допоки один із них очікував у автомобілі, троє інших, подбавши про заходи конспірації – балаклави та рукавички, о 5 годині ранку проникли на подвір’я до потерпілих, де в той час перебував господар», – йдеться в інформації Хмельницької обласної прокуратури.

Вони напали на чоловіка із заздалегідь заготовленою гумовою палицею. Завдали йому численні тілесні ушкодження, затягли у будинок, зв’язали разом із дружиною та, погрожуючи зброєю, вимагали гроші.

Задовольнившись знайденими у квартирі 52 тисячами гривень, розбійники покинули місце злочину. Але загубили там газовий балончик зі своїми слідами.

«За процесуального керівництва обласної прокуратури та належного підтримання публічного обвинувачення в суді доведено вину групи осіб у вчиненні розбою, поєднаного з проникненням у житло (ч. 3. ст. 187 Кримінального кодексу України)», – зазначили в установі.

Вироком Старокостянтинівського районного суду, який набрав законної сили, трьох нападників засуджено до 6 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Їхньому спільнику, який визнав свою вину та сприяв розслідуванню, призначено покарання у виді 5 років позбавлення волі із іспитовим строком 3 роки.

Додамо, що поліції довелося шукати злочинців майже рік. Ними виявилися мешканці Хмельницької та Чернівецької областей – віком від 27 до 33 років.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм