За зекономлені на преміях і надбавках мільйони в Городку модернізують шкільне опалення

Економіка

Днями на засіданні виконкому Городоцької міської ради Хмельницької області ухвалили рішення про виділення понад восьми мільйонів гривень на реконструкцію системи опалення у початковій школі та ліцеї №4. Більша частина цих коштів — зекономлені цьогоріч із фонду оплати праці, повідомляє видання Городок.Сіty.

За словами начальниці фінансового відділу міськради Валентини Світани, 7 668 422 гривні – це кошти, які вдалося зекономити, не виплачуючи під час повномасштабної війни працівникам міської ради та її структурних підрозділів премій, надбавок та доплат.

Крім цього, у зв’язку з призупиненням освітнього процесу, маємо економію у сумі 827 000 гривень – ці кошти мали би бути використані на продукти харчування. І ще повернуто до місцевого бюджету 1 160 000 гривень – кошти, що були виділені з місцевого бюджету для співфінансування закупівлі комп’ютерної техніки. Але оскільки техніка закуплена не була – кошти не використані”, – додала посадовиця.

Відтак, для впровадження мультизональної системи повітря-повітря у Городоцькому ліцеї №4 з місцевого бюджету виділили 4 672 564 гривні. Для встановлення теплових насосів повітря-вода у Городоцькій початковій школі — 3 956 000 гривень.

А решту заощаджених коштів, як зазначає видання, спрямували на потреби Городоцького Центру ПМСД та відділу ЖКГ, інфраструктури та благоустрою, а також на придбання комп’ютерної техніки для міграційної служби і капітального ремонту внутрішньобудинкових електричних мереж адмінбудинку по вулиці Шевченка.

Нагадаємо, замість премій чиновникам громада на Хмельниччині 500 000 гривень виділила на потреби війська.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм