Загиблого на “Азовсталі” хмельничанина рідні досі не можуть поховати

Суспільство

Пліч-о-пліч з побратимами та молодшим братом мужньо тримав оборону Маріуполя хмельничанин Богдан Демчук. Боєць загинув на “Азовсталі” наприкінці квітня, за місяць до свого 27-річчя. Але рідні досі не можуть забрати його тіло.

На повернення Богдана додому чекають мати, дружина та син, йдеться в сюжеті ТРК “Місто”. Вони хочуть поховати його на рідній землі. Та зробити це поки неможливо.

[Богдан] дуже любив життя. Він ніколи не стояв на місці”, – зі сльозами на очах розповідає про бійця його мати Тетяна Демчук, постійно переглядаючи світлини сина.

Народився воїн на Вінничині. Але більшу частину життя провів на Хмельниччині, тут здобув професію водія і слюсаря. А в 2014-му в 19-річному віці поїхав на схід захищати Україну від російських окупантів. Через рік приєднався до полку “Азов”. За словами Тетяни Демчук, Богдану довелося пройти серйозне випробування, аби потрапити до лав “азовців”. Та син впорався.

Вже на Донеччині познайомився із майбутньою дружиною Надією. Подружжя оселилося під Маріуполем, народили сина, якого Богдан дуже любив. Після широкомасштабного вторгення ворожих військ сім’ю відправив до Хмельницького, а сам залишився на “Азовсталі”. 30 квітня родина отримала звістку, що його не стало. Друзі кажуть, що він був щирою, відкритою та відважною людиною.

До останнього боронив Маріуполь і молодший брат Богдана — Олег Демчук. Після виходу з “Азовсталі” він з іншими бійцями перебуває на непідконтрольній Україні території. Нині зв’язок із воїном втрачений.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм