Залужний нагородив колектив Хмельницької АЕС

Суспільство

Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний нагородив колектив Хмельницької АЕС. Почесний знак «За сприяння війську» отримав генеральний директор атомної електростанції Андрій Козюра. Про це повідомили на сторінці енергопідприємства.

Зазначається, що колектив ХАЕС із 2014 року допомагає захисникам. А від початку повномасштабного вторгнення перерахував на спецрахунок Збройних Сил понад 138 мільйонів гривень власних коштів. Атомники проводять благодійні акції та збори, купують необхідні засоби та обладнання для військових підрозділів.

«Це нагорода всього колективу Хмельницької АЕС та окремих підрозділів. Про все розповімо після Перемоги», – прокоментував нагороду Козюра.

Додамо, що відзнаку «За сприяння війську» отримують працівники Збройних Сил України та інші особи за значний особистий внесок у справу розбудови і розвитку Збройних сил України, зміцнення співробітництва у військовій, соціальній та інших сферах життєдіяльності ЗСУ.

 

Підписуйтесь та слідкуйте за новинами Facebook