Залужний нагородив начальника Хмельницької ОВА почесною відзнакою

Суспільство

Головнокомандувач Збройних Сил України Валерій Залужний нагородив почесним нагрудним знаком “За сприяння війську” начальника Хмельницької обласної військової адміністрації Сергія Гамалія.

Про отримання цієї відзнаки очільник ОВА повідомив у своєму Telegram.

Посадовець зауважив, що Хмельниччина з перших днів мобілізувалася, згуртувалася та рішуче стала до оборони рідної землі. Тому, за його словами, ця нагорода стосується кожного мешканця області, хто в тій чи іншій мірі допомагає здобути перемогу.

Ми залишаємося тилом, гуманітраним фронтом, і явпевнений, що в цьому є заслуга кожного з вас: воїнів, які зі зброєю в руках б’ють ворога, і дітей, що збирають гроші на ЗСУ, усіх жінок, що стали до служби в “кухонних” батальйонах, готуючи консерви та смаколики на фронт, та волонтерів, які здатні дістати все, що завгодно, якщо це потрібно бійцям, робітників, підприємців та аграріїв, які роблять усе, щоб працювала наша економіка”, – написав Гамалій.

Додамо, що нагороду почесний нагрудний знак “За сприяння війську” було затверджено у грудні 2021 року наказом Головнокомандувача ЗСУ. Ним нагороджуються працівники Збройних Сил України або інші особи за значний особистий внесок у справу розбудови й розвитку ЗСУ, зміцнення співробітництва у військовій, науковій, соціальній. культурній та інших сферах життєдіяльності. 

Відзнака має форму медалі, на лицьовій стороні якої зображена захисниця Оранта із двома перехрещеними шаблями. 

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм