Замість “слона” і “фена”: у Хмельницькому молодь та поліцейські замальовували рекламу наркотиків
«Соль», «фен», «спайси» — написи, які можна часто побачити на парканах та будівлях, є рекламою наркотиків. Саме вони закликають молодь купувати синтетичні наркотики через мережу інтернет та телеграм-канали. Працівники комунальних служб не завжди оперативно замальовують такі написи на стінах. Тож правоохоронці та громадські активісти час від часу проводять подібні акції у Хмельницькому.
Учора до ініціативи долучились працівники управління боротьби з наркозлочинністю в Хмельницькій області, ювенальні поліцейські, представники хмельницького осередку Міжнародної антинаркотичної асоціації та учні ВПУ №25.
“Завдяки акції у місті замість адрес телеграм-каналів з продажу наркотиків з’явились веселі та патріотичні малюнки”, – зазначили в поліції.
Додали, що до знищення такої негативної реклами долучитись може кожний.
Підписуйтесь та слідкуйте за новинами Facebook








Із 1 січня 2026 року в Україні зростає прожитковий мінімум. Він становитиме 3328 гривень для […]
Ментальний стан дітей залишається однією з найуразливіших сфер у час повномасштабної війни. За рік рівень […]
Військовослужбовці, які перебувають або перебували в полоні, мають право на низку грошових виплат. Поки військові […]