Замок у Старокостянтинові увійде в новий туристичний маршрут

Культура

Замок князів Острозьких у Старокостянтинові (фото з відкритих джерел)

В Україні напрацьовують новий туристичний маршрут, який охоплює спадщину князів Острозьких – замки та інші пам’ятки на території сучасних Рівненської, Львівської та Хмельницької. Для мандрівників створять мобільний додаток з анімованим персонажем та квестами.

Як зазначають координатори проєкту «Туристичний маршрут замками Князів Острозьких», маршрут довжиною 380 кілометрів охоплюватиме 10 пам’яток культурної спадщини: в Острозі та Дубно (Рівненщина), замок у Старокостянтинові (Хмельниччина) та замок у Старому Селі (Львівщина).

Він об’єднає замки, музеї, пам’ятки архітектури, тобто спадщину одного з найвпливовіших княжих родів української історії. Вони були найщедрішими меценатами свого часу і саме за їхнього правління міста переживали свій розквіт.

Команда ще має розробити мобільний додаток для проходження туристичного маршруту, в якому будуть квести. Анімований персонаж БімкО (акронім назви організації «Братство імені князів Острозьких») допомагатиме вивчати історію дітям. Маршрут ознакують інформаційними стендами українською та англійською мовами, шрифтом Брайля, QR-кодами.

Також зі спадщиною Острозьких можна ознайомитися за допомогою  віртуального  туру.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм