Засновник футбольного клубу з Хмельниччини шокований боягузтвом своїх гравців

Спорт

Засновник клубу української Першої ліги «Агробізнес» (місто Волочиськ, Хмельницька область) Олег Собуцький заявив, що для більшості футболістів кар’єра в клубі завершена.

Таке рішення він пояснив боягузтвом гравців ФК «Агробізнес», які, перебуваючи на тренувальному зборі в Туреччині, не повернулися додому, коли 24 лютого дізналися про фактичне оголошення в Україні війни з боку росії.

Олег Собуцький, який і сам у перший день війни мобілізувався в ЗСУ, переконаний, що нині все, що не пов’язане з захистом України, є другорядним. Захищати рідну землю маємо разом, незалежно від того, хто він у мирному житті є за професією.

«Яким було моє здивування, коли додому повернувся весь тренерський штаб на чолі з Олександром Чижевським, адміністративний персонал та… три футболісти. Всі інші вирішили перечекати за кордоном, в безпеці та подалі від війни. І це в ті дні, коли країні, яка їх виростила, на футбольних полях якої вони виступали, де залишилися їхні рідні та близькі, так потрібна допомога. І необов’язково на передовій, в тилу безліч справ. Особисто мені соромно дивитися в очі вболівальникам. Вони запитують, чому хлопці не повернулися, і жодних аргументів цьому навести не можу», – цитує слова Олега Собуцького спортивний клуб.

Він обурений, що в той час, коли в нашій країні йде війна і гинуть люди, гравці команди Іван та Микола Когути надсилають фото з ресторану в Іспанії.

На противагу наводить приклад гравців Національної збірної України серед ветеранів, а також працівників Асоціації ветеранів футболу України, тренерів та адміністрації «Агробізнесу» – усі на місці допомагають нашим збройним силам.

«Що стосується ФК «Агробізнес», додому повернулися гравці Ігор Курило, Данило Карась та Артем Матус. У Волочиську їх чекали Віталій Груша та Євген Ємаєв, які через травми не вирушили на збір. Всі вони продовжать кар’єру в клубі. З усіма іншими гравцями ми не маємо намірів продовжувати співпрацю, вони вже зараз можуть шукати собі нові команди», – зауважив засновник клубу.

Та наголосив, що у формі «Агробізнеса» виступатимуть тільки ті футболісти, які не на словах, а на ділі розділяють цінності клубу. Саме таких хлопців збираються запросити до лав команди, як тільки буде нагода продовжити футбольний сезон. Війна, каже Олег Собуцький,  неодмінно завершиться перемогою України, ми відбудуємо міста та села. А зараз вся країна має згуртуватися та єдиним фронтом дати відсіч ворогу.

(Фото зі сторінки ФК «Агробізнес»)

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм