Застосунок “Повітряна тривога” попереджатиме мешканців Хмельниччини про хімічну та радіаційну небезпеку

Надзвичайні події

Мобільний застосунок “Повітряна тривога” знову модернізували. Тепер завдяки йому користувачі отримуватимуть сповіщення про початок та завершення не лише повітряної, а й хімічної та радіаційної небезпеки, чи артобстрілів.

За даними Міністерства цифрової транформації, йдеться про попередження 5 типів тривог:
– повітряна тривога
– артилерійський обстріл
– вуличні бої
– хімічна загроза
– радіаційна небезпека.

Зазначається, що для кожного типу тривоги створені унікальні сповіщення.

Окрім звукових сигналів, застосунок також надсилає текстові повідомлення з рекомендаціями дій, залежно від виду загрози. Інформацію про всі види небезпеки передають відповідальні оператори в обласних адміністраціях, а координацію тривог забезпечують чергові ДСНС в областях”, – наголошують в Мінцифри.

Розробники додають, що застосунок вже завантажили 11 000 000 разів. Оновлення доступне для користувачів: iOS https://apple.co/3vujkLd, Android https://bit.ly/3JmeJ3A, Huawei https://bit.ly/3QgpIh5.

Нагадаємо, застосунок “Повітряна тривога” з початком повномасштабної війни розроблений “Ajax Systems” разом із IT-компанією “Stfalcon”, власником якої, а також автором ідеї та керівником проєкту є хмельничанин Степан Танасійчук. Спочатку застосунок створювався для декількох областей, зокрема, й Хмельницької, а згодом став незамінним для мільйонів українців у всіх регіонах.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм