Звинуватили в чаклунстві та катували: засуджено пару з Шепетівщини
На Шепетівщині засуджено 27-річного чоловіка та його 35-річну спільницю, які напали на місцеву мешканку, катували й погрожували вбивством, звинувативши її у чаклунстві.
Подія сталась улітку минулого року в селі Чотирбоки. П’яні спільники навідались до будинку 68-річної сусідки та почали вибивати двері.
“Вони звинуватили жінку в проведенні чаклунських ритуалів, били її, душили, погрожували вбивством та завдали кілька ножових поранень. Після втрати потерпілою свідомості зловмисники витягли її на вулицю та поклали в багажник автомобіля. Планували вивезти в лісосмугу та продовжити катування”, – розповіли деталі справи у Шепетівській окружній прокуратурі.
Припинили злочин правоохоронці, котрі прибули на місце події. Як виявилось, потерпіла встигла зателефонувати до поліції. Її кривдників затримали.
Днями суд завершив розгляд кримінального провадження і визнав обох нападників винними в катуванні, погрозах вбивством, викраденні та незаконному проникненні до житла (ч. 2 ст. 127, ч. 1 ст. 129, ч. 2 ст. 146, ч. 1 ст. 162 КК України).
Чоловіка засуджено до 7 з половиною років 6 місяців ув’язнення. А жінка отримала 5 років позбавлення волі із іспитовим строком два роки.
ТЕМА: КРИМІНАЛ
Підписуйтесь та слідкуйте за новинами Facebook






Із 1 січня 2026 року в Україні зростає прожитковий мінімум. Він становитиме 3328 гривень для […]
Ментальний стан дітей залишається однією з найуразливіших сфер у час повномасштабної війни. За рік рівень […]
Військовослужбовці, які перебувають або перебували в полоні, мають право на низку грошових виплат. Поки військові […]