ГАМАЛІЙ ПРО СИТУАЦІЮ З ПАЛЬНИМ: ВИРІШИТЬСЯ ПРОТЯГОМ ДВОХ ТИЖНІВ, АЛЕ БУДЕ ДОРОЖЧЕ (ВІДЕО)

Статті

Від початку широкомасштабної війни в Україні маємо проблему з наповненням ринку пальногоОкупанти знищили найбільший нафтопереробний завод, розірвано ланцюги постачання російського та білоруського пального. Фактично, залишився тільки один напрямок постачання – з Європейського Союзу. Ситуацію з заправками мають вирішити протягом двох тижнів, але водіям треба бути готовими до зростання ціни.

Про це сьогодні, 6 травня, у відеозверненні повідомив начальник Хмельницької обласної військової адміністрації Сергій Гамалій.

Заблоковано наші порти, тому ми не зможемо швидко постачати значні обсяги пального. При цьому російські війська цілеспрямовано знищують нафтобази, залізничну інфраструктуру, які забезпечували постачання. Тобто, роблять те, що робили фашисти під час Другої світової війни”, – сказав посадовець.

Зауважив, що ситуація також ускладнилася після ворожого ракетного удару 24 квітня по Кременчуцькому нафтопереробному заводу.

Але це питання [пального] буде вирішене упродовж тижня-двох. Оскільки пальне завозиться з-закордону, держава в стані війни зараз не може врегулювати ціну. Тому буде її зростання”, – зауважив очільник ОВА.

У держави, за його словами, є необхідність першочергово забезпечувати пальним Збройні Сили, рятувальні служби, медиків, поліцію та усіх, хто безпосередньо залучений до захисту держави й допомоги людям.

Звертаюся до усіх жителів нашої області: якщо можна обійтись без використання приватного автотранспорту і користуватись громадським транспортом, треба це зробити. В нас війна!”, – закликав Сергій Гамалій.

Нагадаємо, у Шепетівці через дефіцит пального призупинять рух громадського транспорту.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм