Хмельничанин очолив МВС і пообіцяв нещадно боротися з порушниками прав людей

Статті

Денис Монастирський (фото: t.me/solomchuk )

Сьогодні, 16 липня, під час засідання у Верховній Раді 271 депутат підтримав кандидатуру парламентарія від Хмельниччини Дениса Монастирського на посаду міністра внутрішніх справ. Він замінить на посту очільника МВС Арсена Авакова, який днями подав у відставку і обіймав цю посаду понад сім років.

Напередодні кандидатуру Дениса Монастирського особисто запропонував президент Володимир Зеленський.

Під час свого виступу у Верховній Раді, новопризначений міністр МВС сказав:

«Головним моїм пріоритетом на посаді міністра буде безпека громадян, держави і збільшення довіри суспільства до правоохоронних органів. Хочу звернутися до поліцейських і висловити свою повагу. Я поважаю всіх вас, хто має офіцерську честь і гідність. Але я будуть нещадно боротися з тими, хто всупереч присязі використовує свої повноваження для власного збагачення і порушує права людей».

Також, за його словами, одним із головних в роботі буде питання соціальних прав поліцейських і збільшення їм зарплат. Крім того, Монастирський на посаді міністра внутрішніх справ планує боротися зі «злодіями в законі», розвивати патрульну поліцію, збільшувати на вулицях кількість камер відеоспостереження, посилювати безпеку на дорогах, боротися з перевантаженими фурами, проводити превентивну робота для недопущення насильства в сім’ях.

Одразу після призначення Денис Монастирський склав депутатські повноваження.

 

ДОВІДКА: Денису Монастирському 41 рік. Народився у місті Хмельницький. Закінчив юридичний факультет Хмельницького університету управління та права. Кандидат юридичних наук. Викладав у цьому ж навчальному закладі, очолював відділ з питань законотворчості і наукових експертиз. Працював юристом у компаніях «Hillmont Partners», «Global Ties KC», ТОВ «Лігал Консалтинг». У Верховній Раді 8-го скликання був помічником-консультантом на громадських засадах народного депутата Антона Геращенка, теперішнього заступника голови МВС.

Є ініціатором близько 70 законопроектів, поданих до Верховної Ради. Член головної ради Українського товариства охорони пам’яток історії та культури.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм