НА ХМЕЛЬНИЧЧИНІ ВИЯВЛЕНО НЕ ЗАРЕЄСТРОВАНИМИ 22 ПРИВАТНИХ СОЦІАЛЬНИХ ЗАКЛАДИ

Статті

У Хмельницькій області тривають перевірки дотримання умов надання соціальних послуг в приватних установах з тимчасовим чи постійним проживанням громадян похилого віку, осіб з інвалідністю та інших категорій соціально незахищених осіб. Таких закладів в регіоні виявлено 22 і вони не внесені до реєстру надавачів соціальних послуг. 

Про це сьогодні, 3 лютого, на засіданні обласної робочої групи повідомила директорка Департаменту соціального захисту ОДА Ірина Ковальчук.

За її словами, для внесення таких приватних закладів у такий реєстр необхідно виконати певні санітарні, протипожежні норми, ДБН тощо.

Упродовж тижня в місті Хмельницький перевірено чотири об’єкти: тренінговий центр «Пріоритет», будинок для престарілих «Тепло улюблених», будинок для престарілих «Родинне тепло» та Центр соціальної адаптації.

«За результатами проведеної роботи встановлені задовільні умови проживання підопічних у вказаних закладах», – зауважила посадовиця.

Попри це, заступник голови Хмельницької ОДА Володимир Юр’єв наголосив, формування переліку таких закладів потрібно завершити вже в найближчі дні. До цієї роботи в межах повноважень мають долучитися представники органів місцевого самоврядування, органів Національної поліції та ДСНС.

«Необхідно попрацювати з кожним з цих виявлених закладів, вказати на недоліки у роботі та надати час на їх усунення, а саме головне – надалі комунікувати з їх керівниками, надавати їм методичну допомогу, аби привести діяльність у законну площину”, – наголосив заступник голови ОДА.

Тож перевірки дотримання умов надання соціальних послуг у вже виявлених 22 приватних установах продовжать.

Нагадаємо, на Хмельниччині, через трагічну подію в Харкові, перевіряють об’єкти соціального захисту, охорони здоров’я, навчальних закладів на предмет безпеки у випадку можливого виникнення пожеж.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм