СПОСТЕРІГАЄТЬСЯ БЕЗВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ АМБУЛАТОРНИХ ХВОРИХ НА КОРОНАВІРУС, – ХМЕЛЬНИЦЬКА ОДА

Статті

Другий день поспіль Хмельниччина наближається до «червоної» зони епіднебезпеки через зростання захворюваності на COVID-19 та нехтування карантинними заходами. І якщо завтра показники залишаться на такому ж рівні, то область чекають суворі карантинні обмеження.

Про це сьогодні, 31 березня, на засіданні уряду повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов. Його слова підтвердив під час брифінгу підтвердив й заступник голови Хмельницької облдержадміністрації Сергій Ткачук.

«Наразі в області на лікуванні перебуває 11 992 особи: 1 828 лікується стаціонарно, а 10 164 – амбулаторно. Спостерігається безвідповідальність громадян, які перебувають на амбулаторному лікуванні, в частині не дотримання самоізоляції», – зауважив посадовець ОДА.

За його словами, працівники поліції упродовж дня складають більше 1 тисячі протоколів про притягнення таких осіб до адміністративної відповідальності.

Сергій Ткачук наголосив, що завантаженість ковідних ліжкомісць у медзакладах складає 65,05%, але ця цифра не враховує пацієнтів із підозрою на коронавірус, яких сьогодні є 379.

«Кількість ліжкомісць розгортається відповідно до плану. Вже направлено відповідні документи щодо включення Білогірської лікарні до переліку закладів, які надають допомогу хворим на COVID-19. Ще зараз організовуємо розгортання на території Славутської міської лікарні мобільного госпіталю на площі 12 тисяч квадратних метрів. Він буде укомплектований усім необхідним обладнанням, кисневими концентраторами та ШВЛ», – розповів посадовець.

Запевнив, що всі 23 медичних заклади області, які надають допомогу хворим на COVID-19, в повній мірі забезпечені апаратами ШВЛ. Наразі вживається чимало заходів щодо встановлення протягом року кисневих станцій в цих закладах.

Також сформовано 13 мобільних бригад з вакцинації. Загалом антиковідну вакцину отримали 6 118 мешканців Хмельниччини.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм