У ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ ВИЗНАЧИЛИСЯ З ТАРИФОМ ЗА ПЛАТНЕ ПАРКУВАННЯ

Статті

Сьогодні, 7 жовтня, на позачерговому засіданні виконкому Хмельницької міської ради ухвалили рішення про внесення змін до бюджету та визначилися з тарифами на послуги з користування майданчиками для платного паркування.

За інформацією міськради, перевиконання власних доходів казни громади становить 38,3 мільйона гривень, з них 38,2 мільйона спрямують на оплату теплопостачання бюджетних установ.

Також відбудеться перерозподіл 17,3 мільйона гривень: 3,7 мільйона піде на забезпечення надання освітніх послуг спортивним ліцеям; 1,4 мільйона – на початкову школу №1 у мікрорайоні Озерна; 1,9 мільйона – на продовження облаштування спортивного майданчика (ЗОШ № 12); по мільйону – на продовження реконструкції відділення невідкладної допомоги та реанімації у дитячій лікарні і на співфінансування програм з ремонту багатоквартирних житлових будинків та підтримки ОСББ; ще 2 мільйони – на будівництво вулиці Мельникова тощо.

«Фактично все йде на додаткове фінансування енергоносіїв бюджетних установ для того, щоб можна було пройти половину жовтня, листопад і грудень», – зауважив міський голова Олександр Симчишин.

Також на виконкомі затвердили тариф на послуги з користування майданчиками для платного паркування у Хмельницькому. Зокрема, за годину паркування одного транспортного засобу по Львівському шосе та по проспекту Миру доведеться заплатити 15 гривень.

Нагадаємо, на програму платного паркування в Хмельницькому заплановано витратити 7,5 мільйона гривень.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм