ЯК ЗАПОБІГТИ ПЛАНОВИМ ВІДКЛЮЧЕННЯМ СВІТЛА: РЕКОМЕНДАЦІЇ РАДИ ОБОРОНИ ХМЕЛЬНИЧЧИНИ

Статті

Сьогодні, 20 жовтня, відбулося позачергове засідання ради оборони Хмельницької області. На ньому спільно з енергетиками напрацювали рекомендації, покликані запобігти аварійним ситуаціям з енергопостачанням.

Про це повідомив начальник обласної військової адміністрації Сергій Гамалій.

За його словами, російські окупанти завдали болючого удару по енергосистемі України, тому стабільне її функціонування залежить від кожного з нас.

Він попросив дослухатися до цих рекомендацій. Зокрема, з 20 по 24 жовтня:

  • підприємствам, установам, організаціям усіх форм власності та підпорядкування, мешканцям Хмельницької області – обмежити споживання електроенергії з 07.00 до 23.00;
  • органам місцевого самоврядування – вжити заходів для обмеження зовнішнього вуличного освітлення, відключити сітілайти та рекламні щити, освітлення фасадів, білбордів, стел АЗС та обмежити роботу міського електротранспорту.

“Ці заходи допоможуть нам запобігти необхідності планових відключень електроенергії”, – зауважив посадовець.

 

Наразі, за інформацією “Укренерго”, через різке збільшення рівня споживання електроенергії диспетчерський центр компанії вимушений ввести тимчасове контрольоване обмеження її споживання в Харківській, Сумській, Полтавській областях. Також, зазначається, що в центральних областях швидко збільшується рівень споживання електроенергії. Тож мешканців Києва та Київської, Чернігівської, Черкаської, Житомирської областей закликали терміново зменшити її використання.

Нагадаємо, раніше Сергій Гамалій звернувся до мешканців Хмельниччини з приводу електроенергії. А для економії електроенергії від сьогодні в Хмельницькому зменшать випуск тролейбусів на маршрути.

ОНОВЛЕНО (19:40)

Хмельницький міський голова Олександр Симчишин повідомив про критичне навантаження на енергосистему міста.

“Друзі, навантаження на енергосистему станом на 19:30 критичне. Можливі аварійні відключення електроенергії. Переконливо просимо терміново обмежити споживання електроенергії. До 23:00 це надважливо! Це в інтересах кожного!”, – закликав мер.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм