ЯРМАРОК ТА ЗАХОДИ НА ПІДТРИМКУ ЗСУ: ЩО ПЛАНУЮТЬ ДО ВЕЛИКОДНЯ У ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ

Статті

Уже від завтра, 1 квітня, на вулиці Проскурівська в місті Хмельницький стартує Великодній ярмарок. Поблизу кінотеатру імені Шевченка встановили декорації та десяток різнокольорових ятокЩо там продаватимуть та які ще святкові заходи заплановані в обласному центрі, журналістам ХМ -ІНСАЙД розповів начальник міського управління культури і туризму Артем Ромасюков.

За словами Артема Ромасюкова, всі заходи, які відбуватимуться у місті із нагоди Великодня, матимуть не святковий, а просвітницький і благодійний  характер.

Під час Великоднього ярмарку ми хочемо дати можливість дітям, в першу чергу вимушеним переселенцям, які живуть у нашій громаді, можливість доторкнутися до великодніх традицій на Поділлі”, – зазначив Артем Ромасюков.

Додав, що ярмарок передбачає торгівлю виключно продукцією хендмейд і крафтовими продуктами харчування, які хмельничани і гості міста зможуть придбати до своїх великодніх кошиків. Наголосив, що не буде жодних фуд-кортів і тим більше алкоголю.

Окрім ярмарку планують і ряд культурних заходів. Однак, остаточний їх план ще не затверджений і буде додатково оприлюднений найближчими днями.

Можу анонсувати, що усі заходи, що відбуватимуться у місті, будуть мистецькими акціями на підтримку Збройних сил України”, – підкреслив начальник управління.

Артем Ромасюков проінформував, що торгівля на ярмарку розпочнеться від завтра, 1 квітня, і відбуватиметься до 22 квітня, а заходи у місті триватимуть до 18 квітня.

Додамо, що цьогоріч Великдень православні українці відзначатимуть 16 квітня, а католики на тиждень раніше – 9 квітня. Великдень завжди випадає на неділю, а понеділок, зазвичай, теж був вихідним. Однак через дію воєнного стану додаткові вихідні на Великдень в Україні скасовуються, тож понеділки 10 та 17 квітня будуть робочими. Втім, рішення про надання вихідного залишається за роботодавцем.

Нагадаємо, у 2022 році в Хмельницькому через війну відмовились від проведення Великоднього ярмарку. Проте інсталяцію із 12 великих писанок та святкову арку, як і попереднього року, таки розміщували – на майданчику біля “Дитячого світу”.

ОНОВЛЕНО

 Міська рада оприлюднила заходи до Великодня:

  

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм