​Через мільйонні борги в орендаря можуть забрати землю під сонячною електростанцією на Кам`янеччині

Економіка

Кам’янець-Подільська окружна прокуратура вимагає припинення оренди земель енергетики вартістю більше 46 000 000 гривень. А все тому, що недобросовісний користувач роками не сплачує орендну плату, передбачену угодою.

За інформацією керівника окружної прокуратури Олександра Гончара, ще в травні 2019 року рішенням сесії Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради у користування місцевого товариства передано земельну ділянку площею 40 гектарів.

Землю надано в оренду на 49 років для розміщення, будівництва та експлуатації сонячної електростанції зі встановленою орендною платою майже 1 400 000 гривень у рік. Однак орендар жодного разу її не сплачував. А вимоги орендодавця сплатити кошти та повернути ділянку розпоряднику землі ігнорував”, – зазначає прокурор.

Тож окружна прокуратура заявила позов про розірвання договору оренди та зобов’язання повернути землі у комунальну власність. Наразі позов перебуває на розгляді у господарському суді Хмельницької області.

Торік прокуратура повідомляла про реальне виконання рішення суду і повернення до державної власності 20 гектарів землі під сонячною електростанцією, розташованою на території Борсуківської сільської ради.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм