Через отруєння дітей у хмельницькій школі 39 батьків звернулися до поліції

Здоров‘я

У Хмельницькому райуправлінні поліції продовжують розслідувати факт імовірного отруєння дітей в НВО №1 міста Хмельницький. В рамках  кримінального провадження за ч. 1 статті 325 Кримінального кодексу України «Порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням» призначено ряд експертиз. До правоохоронців вже надійшло чотири десятка заяв від батьків.

Нагадаємо, інформація про перші 4 випадки госпіталізації дітей до Хмельницької інфекційної лікарні надійшла увечері 7 вересня.  Відтоді кількість госпіталізованих дітей та тих, що лікуються вдома, зростає.

За даними Хмельницького обласного центру контролю та профілактики хвороб, станом на вечір учора, 10 вересня, до різних медустанов, у тому числі й сімейних лікарів, звернулось 92 дитини із навчального закладу з діагнозом «гостре отруєння невстановленої етіології». 

«До підрозділів поліції звернулось поки 39 батьків. Наразі слідчі з’ясовують стан здоров’я інших дітей», – йдеться в повідомленні ГУ НП в області.

Початкові класи та дошкільні групи НВО №1 з 9 вересня переведено на дистанційну форму навчання. А роботу харчоблоку призупинено. 

Наразі тривають лабораторні дослідження десятків зразків аналізів персоналу кухні та проб їжі  і продуктів харчування. Перші висновки експерти планують оприлюднити в найближчий понеділок.

Поки що джерело та причини масового захворювання дітей невідомі.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм