В учнів однієї зі шкіл Хмельницького виявили харчове отруєння

Здоров‘я

Четверо учнів віком 6-7 років з попередньо діагностованим харчовим отруєнням госпіталізували до Хмельницької інфекційної лікарні. Батьки ще одного школяра відмовилися від стаціонарного лікування.

Молодші школярі навчально-виховного об’єднання №1 «школа – дитячий садок», що на Старокостянтинівському шосе, почали скаржитися на погіршення стану здоров’я вчора, 7 вересня, повідомляє видання «ВСІМ». Їх оглянули медики.

«Учора звернулися батьки п’ятьох дітей. Було це ввечері і вночі. Всі є учнями НВО №1. Попередній діагноз – харчове отруєння», – розповіла про  ситуацію директорка інфекційної лікарні Оксана Піддубна.

За її словами, наразі діти перебувають у стані середньої важкості, обстеження тривають. Керівництво навчального закладу та представники департаменту освіти і науки міськради подію поки не коментують.

Проте, в коментарях до новини дописувачі зазначають про ймовірно більшу кількість хворих:

«Пятеро звернулися. А 14 дітей з одного лише класу не пішли у школу… Можливо не отруєння, а ротовірусна інфекція, бо сьогодні у інших діток, що не відвідують школу, такі ж ознаки»

«Нас майже весь клас зліг! В класі 34 дитини!»

«5 учнів? В нашому класі половина дітей. Нехай перевірять статистику скільки учнів сьогодні на заняттях»

«…дали кашу і, як малий сказав, «якусь дивну рибну котлету».

ОНОВЛЕНО:

За словами керівниці Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради Надії Балабуст, точні причини нездужання дітей їй наразі невідомі.

«Діти в школі є, але їх небагато: з 602 дітей 232 дитини відсутні сьогодні через хворобу. Однак ми не можемо сказати, скільки відсутні саме через можливе отруєння, а скільки через інші хвороби», – сказала посадовиця.

В навчальному закладі працюють фахівці Держпродспоживслужби та обласного центру контролю і профілактики хвороб.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм