Домашньому насильнику з Полонного присудили 5 місяців громадських робіт

Суспільство

За умисне систематичне психологічне знущання над дружиною 52-річний  мешканець міста Полонне відбуватиме 150 годин громадських робіт.

Такий вирок, за інформацією Шепетівського райуправління поліції, виніс кривднику Полонський районний суд.

Зазначається, що працівники поліції неодноразово проводили профілактичну роботу із домашнім насильником, однак він продовжував вчиняти психологічний тиск на дружину, ображав та принижував її.

«За поліцейськими матеріалами суд виносив чотири постанови, якими притягнув чоловіка до адміністративної відповідальності за вчинення домашнього насильства (частин 1 та 2 статті 173-2 КУпАП) й оштрафував його, востаннє – на 500 гривень. Але це не зупинило кривдника», – йдеться в повідомленні.

Поліцейські зафіксували черговий факт психологічного домашнього насильства – чоловік нецензурно висловлювався на її адресу, погрожував фізичною розправою, проявляв агресію. Жінка ж розповіла, що за майже тридцять років шлюбу між ними постійно виникають сварки через те, що чоловік зловживає алкоголем.

Цього разу поліцейські розпочали кримінальне провадження за ознаками стаття 126-1  Кримінального кодексу України  (Домашнє насильство). Оцінивши докази, суд дійшов висновку, що вина обвинуваченого у вчиненні цього кримінального правопорушення повністю доведена.

Окрім того, чоловікові доведеться пройти програму для кривдників строком на 3 місяці. Контроль за поведінкою засудженого суд поклав на органи пробації за місцем його проживання.

Нагадаємо, торік правоохоронці Хмельниччини притягнули до адміністративної відповідальності 3238 домашніх насильників.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм