Другий енергоблок Хмельницької АЕС відключено від енергомережі
На Хмельницькій атомній електростанції сьогодні, 18 лютого, о другій годині від енергомережі відключили другий енергоблок. Причиною є проведення капітального планово-попереджувального ремонту (ППР), який триватиме 92 доби.
Як повідомляють в пресслужбі АЕС, серед основних робіт – капітальний ремонт реактора з проведенням контролю корпусу, генератора, циліндра високого тиску та ремонт каналів систем безпеки. Також здійснюватиметься капітальний ремонт одного із парогенераторів, циліндрів низького тиску, головного циркуляційного насоса й арматури реакторного та турбінного відділень.
«На початку ремонту буде проведено випробування обладнання за технологією «Holtec», що застосовується для робіт з відпрацьованим ядерним паливом», – зауважують атомники.
Крім того, кажуть, планують реалізували десять заходів з реконструкції та модернізації, три з яких передбачені Комплексною зведеною програмою з підвищення безпеки енергоблоків АЕС.
Нагадаємо, перший енергоблок Хмельницької АЕС відключали від мережі через спрацювання захисту трансформатора.
Підписуйтесь та слідкуйте за новинами Facebook





Із 1 січня 2026 року в Україні зростає прожитковий мінімум. Він становитиме 3328 гривень для […]
Ментальний стан дітей залишається однією з найуразливіших сфер у час повномасштабної війни. За рік рівень […]
Військовослужбовці, які перебувають або перебували в полоні, мають право на низку грошових виплат. Поки військові […]