ДТП за участі поліцейської сталось на Хмельниччині: свідки стверджують, що вона була нетвереза

ДТП

У вівторок, 3 жовтня, ввечері в місті Славута Шепетівського району на Хмельниччині сталась дорожньо-транспортна пригода. Зіткнулось дві автівки. За кермом однієї з них перебувала працівниця райуправління поліції. Минулося без травмованих. Проте, свідки запевняють, що поліцейська була нетвереза.

За словами іншої учасниці ДТП, Зої Павлюк, автопригода сталась о 19.45. Жінка на своїй сторінці у Facebook стверджує, що вони виїжджали з вулиці Острозька на вулицю Приміська, машина “заглохла”, тож увімкнули аварійку, але на “шаленій швидкості” у них врізалась працівниця поліції на автомобілі “Фольксваген” та знесла їм “весь передок”. Пані Зоя запевняє, що поліцейська була в стані алкогольного сп’яніння і відмовилася від проходження тесту на вміст алкоголю.

Про те, що водійка “Фольксвагену могла бути у стані алкогольного сп’яніння, пишуть у коментарях й інші особи, котрі запевняють, що були свідками аварії та бачили, як вона [поліцейська]на швидкості знесла пів машини, уламки були розкидані на відстані 150-200 метрів, дана особа була “готова”, від неї несло алкоголем за три метри, проходити тест на вміст алкоголю вона відмовилась”.

У Шепетівському райуправління поліції підтвердили факт вчинення їх колегою ДТП, а також відсутність травмованих.

Відбулось зіткнення двох автомобілів. В одній з автівок за кермом перебувала працівниця Шепетівського райуправління поліції. На момент вчинення ДТП поліцейська перебувала поза службою. За даним фактом призначено службове розслідування. Працівниця поліції відсторонена від виконання службових обовʼязків”, – повідомили в райуправлінні.

Щодо вмісту алкоголю в крові чи його відсутності — у повідомленні не йдеться.

Підписуйтесь та слідкуйте за новинами Facebook