Фермер у полі неподалік Хмельницького натрапив на чергову небезпечну знахідку (ВІДЕО)

Надзвичайні події

Артилерійські снаряди часів Другої світової війни на орендованому полі неподалік Хмельницького виявив місцевий фермер. Каже, під час польових робіт знаходить такі “сюрпризи” не вперше, тож добре затямив алгоритм дій при цьому.

От і сьогодні, 20 червня, як зазначають в пресслужбі ГУ ДСНС в Хмельницькій області, уже знайомий піротехнікам аграрій зателефонував знову.

За словами заступника начальника групи піротехнічних робіт Сергія Косара, мешканці Хмельниччини майже щоденно виявляють вибухонебезпечні предмети.

В основному — на полях, городах, під час землерийних робіт або на будівництві. З часом земля виштовхує на поверхню чужорідні предмети, тому ці боєприпаси знаходять орієнтовно 20 сантиметрів під ґрунтом”, – каже фахівець.

Команда саперів після контрольного обстеження місцевості вирішує знищити небезпечну знахідку на місці шляхом підриву. Зауважують, ліквідація тут одного 76 мм та двох 45 мм артснарядів не буде критичною ні для села, ні для водії автомобілів, які курсують швидкісною трасою поруч. Піротехніки ж вкотре наголошують: при виявленні будь-яких вибухонебезпечних предметів слід негайно телефонувати на службу “101”.

Нагадаємо, понад 13 000 “дарів смерті” від російських окупантів допомогли знешкодити хмельницькі піротехніки.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм