Фільм про війну, знятий на Хмельниччині, отримав спеціальну відзнаку Каннського кінофестивалю

Культура

Кам’янець-Подільський документальний фільм “Україна’22: Щоденники війни” режисера Андрія Зайця отримав спеціальну відзнаку від французької міжнародної організації “Association Silk Road Production” в рамках щорічного міжнародного Каннського кінофестивалю (Франція). Вручення відзнаки відбулось 23 травня.

Про це інформують на сторінці у Facebook Хмельницького кінофестивалю.

Зазначається, що українську команду у Франції на Каннському кіноринку представляла кам’янчанка та волонтерка Міжнародного кінофестивалю “Бруківка” Аліса-Марія Століца. Цього ж дня в одному із залів відбувся показ короткометражних фільмів, які перемогли в основних номінаціях.

Нагадаємо, стрічка “Україна’22: Щоденники війни” – міжнародний журналістський проєкт про війну в Україні. Він складається з документальних фільмів, інтерв’ю та спеціальних сюжетів про волонтерів, журналістів, військових та митців “Культурного фронту”, які з перших годин російського вторгнення працюють на своєму місці заради боротьби за незалежність України.

Проєкт створено у Кам’янці-Подільському за фінансової підтримки вашингтонської грантової програми “ICFJ Knights” Міжнародного Центру для журналістів та творчого об’єднання “Kamianets-Podilskyi Film Office”.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм