Фонд держмайна передумав знижувати вартість сторічного особняка на Хмельниччині

Економіка

Регіональне відділення Фонду державного майна України по Вінницькій та Хмельницькій областях відмінило повторний електронний аукціон зі зниженням стартової ціни з продажу об’єкту культурної спадщини в місті Деражня.

Йдеться про приватизацію сторічного особняка адвоката Периторіна. Будівля, площею 712,9 м², розташована в центральній частині Деражні – вулиці Миру. Згідно з історичними джерелами, у 1918 році тут заснували першу міську гімназію, а за радянських часів її перетворили на «трудову школу». Сьогодні особняк – на балансі управління Мін’юсту. Він включений до Переліку щойно виявлених об’єктів культурної спадщини Хмельницької області.

Як повідомляв «ХМ-ІНСАЙД», перша спроба продажі Фондом держмайна особняку була у березні цього року. Тоді його вартість становила 319 379 гривень (без ПДВ). Однак аукціон, як такий, не відбувся через відсутність бажаючих його придбати.

Повторно аукціон було заплановано на 25 червня зі зниженням стартової ціни удвічі – 159 689  гривень (без ПДВ). Але його відмінили наказом Регіонального відділення Фонду державного майна України по Вінницькій та Хмельницькій областях.

Наразі знову оголошено онлайн-аукціон з приватизації будівлі пам’ятки архітектури у Деражні, проведення якого заплановано на 23 липня. Стартова ціна об’єкта – 319 379 гривень.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм