Гамалій запропонував Гончаруку «подальші кадрові питання узгоджувати з Хмельницькою ОДА»

Суспільство

Голова Хмельницької обласної держадміністрації Сергій Гамалій відреагував на інформацію першого заступника голови Хмельницької обласної ради Володимира Гончарука, яка стосувалася нестачі майна в комунальному закладі культури та мистецтв.

Нагадаємо, за словами Володимира Гончарука, під час інвентаризації у Хмельницькому обласному науково-методичному центрі культури та мистецтв не дорахувалися 35 позицій майна на загальну суму 900 тисяч гривень.

«Тому прочитавши допис на офіційній сторінці  у Фейсбук першого заступника голови Хмельницької обласної ради Володимира Гончарука, де йшлося про службове недбальство чи розкрадання майна громади Хмельницьким обласним науково-методичним центром культури та мистецтв, яке було виявлено шляхом проведення інвентаризації, та гарячі коментарі під ним, вирішив втрутитися і висловити свою думку», – написав на своїй офіційній сторінці очільник ОДА.

Він зазначив, що з огляду на ситуацію, з якою звертається обласна рада, і власне саме один із коментарів Володимира Гончарука  щодо доцільності існування Департаменту інформаційної діяльності, культури, національностей та релігій ОДА, то згідно з положенням про цей Департамент він не може втручатися, контролювати, перевіряти майно, яке перебуває на балансі комунального закладу облради.

«З приводу Вашого звернення долучитися до вирішення наявної ситуації зазначу: насамперед, варто звернутися з офіційною заявою до національної поліції, якщо немає можливості самим розібратися зі своїми кадрами щодо місцезнаходження зниклого майна комунального закладу.  А надалі, щоб Хмельницька обласна державна адміністрація могла піти назустріч і вжити заходів, пропоную подальші кадрові питання узгоджувати з ОДА», – наголосив Сергій Гамалій.

Додав, що це потрібно для того, аби згодом спільно не допускати подібних випадків і не перекидати відповідальність одне на одного.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм