Головний еколог Хмельниччини відреагував на дії «не професіоналів»-комунальників

Екологія

У Державній екологічній інспекції в Хмельницькій області відреагували на допис у соцмережах щодо кронування дерев у парку імені Чекмана в місті Хмельницький та погодились, що такий метод обрізки є «знищенням зелених насаджень».

Нагадаємо, масове невдоволення викликав допис хмельничанки, яка опублікувала фото результату обрізки дерев у центральному парку працівниками комунального підприємства із зеленого будівництва і благоустрою міста. Його назвали «варварським і потворним».

За словами начальника ДЕІ Андрія Мартинова, за цим фактом вже планують провести перевірку і порахувати збитки.

«Держекоінспекція у Хмельницькій області відповідно відреагує, проведе перевірку і обрахує завдані збитки, поки що за пошкодження до ступеня не припинення росту. Але стан цих дерев ми перевіримо і навесні, і у випадку загибелі – буде обрахована шкода і за знищення зелених насаджень», – написав головний еколог області.

На його думку, перед тим, як щось робити, необхідно думати, і «не доручати таку важливу справу – догляд за зеленими насадженнями – м’яко кажучи не професіоналам на кшталт КП по зеленому будівництву і благоустрою міста, яке займається зароблянням грошей, а не доглядом».

Він висловив сподівання, що спільними зусиллями разом із небайдужими громадянами у Хмельницькому вдасться підняти до взірцевого рівень цих робіт із зеленими насадженнями.

blank

 

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм