Хмельничанам пропонують вакцинуватися в одному із поштових відділень

Здоров‘я

Відправити лист чи забрати посилку, а заразом й отримати щеплення проти коронавірусу пропонують хмельничанам у поштовому відділенні №13, що на вулиці Соборна. Тут відкрили тимчасовий пункт вакцинації.

Поки що він працюватиме у тестовому режимі. За необхідності його «перевезуть» в інше місце. Розгорнути його саме на пошті рекомендувало Міністерство охорони здоров’я. Про це в сюжеті МТРК «Місто» розповів Борис Ткач, начальник управління охорони здоров’я міськради.

«Цей пункт вакцинації пересувний, сьогодні він може бути в одному відділенні зв’язку, а завтра – в іншому. Крім того, побачимо за результатами роботи, якщо він себе не виправдає, то й працювати не буде. До прикладу, пункт вакцинації на ринку не виправдав себе і, скоріш за все, ми будемо його закривати», – сказав посадовець.

Вакцинувати бажаючих до відділення зв’язку прибула бригада з Центру ПМСД №2. Роботи на виїзді тут у них небагато: з 9 до 11 годин щеплення отримало лише семеро людей. Медики кажуть, причина невеликої кількості бажаючих в тому, що ще мало хто поінформований про пункт вакцинації, а багато містян вже щеплено.

Нагадаємо, на речовому ринку у місті Хмельницький відкрили пункт вакцинації проти COVID-19. 

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм