Хмельницькі поліцейські розшукують водія вишневого «Шевроле» – важливого свідка ДТП

ДТП

Головне управління Нацполіції в Хмельницькій області просить відгукнутися водія автомобіля «Шевроле» вишневого кольору, як важливого свідка автопригоди.

Нагадаємо, ДТП сталася 26 жовтня близько 18.10 по вулиці Степана Бандери в Хмельницькому. Встановлено, що 35-річний місцевий житель, керуючи автомобілем «Фольксваген», здійснив наїзд на 19-річну дівчину, яка перетинала дорогу по «зебрі». Потерпіла у важкому стані була госпіталізована до реанімаційного відділення міської лікарні.

«Камера відеонагляду на місці ДТП зафіксувала, як водій вишневого «Шевроле» пропустив дівчину на пішохідному переході. Його свідчення є дуже важливими для розслідування кримінального провадження. На жаль, якість відео не дає можливість розпізнати номерні знаки», – зазначають у ГУНП в області.

Тому просять його звернутися до Головного управління Нацполіції в області, що по вулиці Зарічанська, 7 (відділ розслідування злочинів у сфері транспорту). Або за телефоном +380(097)862-57-23.

Конфіденційність, запевнили в поліції, гарантують. 

Підписуйтесь та слідкуйте за новинами Facebook