Хмельницький отримає грант у 300 тисяч євро на розробку плану сталої мобільності: що це

Інфраструктура

Хмельницький отримав підтвердження гранту на розробку плану сталої мобільності міста. Про це проінформував міський голова Олександр Симчишин.

План сталої мобільності – це стратегічний план розвитку у транспортній галузі. Це – новітній інструмент, що враховує усі аспекти мобільності міста: громадський транспорт, велодоріжки, пішохідні зони, робота світлофорів, розмітку, пасажиропотоки, будівництво нових доріг та інше. Тобто план має дати відповідь на питання як зробити Хмельницький мобільним і комфортним у пересуванні.

Розробка відбуватиметься кваліфікованими експертами (ймовірно, іноземними), які будуть обрані на міжнародному тендері за правилами ЄБРР, паралельно закупівлі нових тролейбусів. Фактично, враховуючи закордонний досвід, такий план може бути розроблений протягом року від моменту обрання компанії-виконавця. Європейські партнери нададуть для цього грант в сумі до 300 000 євро”, – додав очільник Хмельницького.

Також зазначив, що при розробці документу буде проведено кілька публічних обговорень, аби врахувати думки хмельничан.

Нагадаємо, раніше комітет Європейського банку реконструкції та розвитку затвердив фінансування для проекту модернізації громадського транспорту Хмельницького.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм