Із хмельницького забудовника стягнуть 4 млн грн за заборговані житлові “квадрати”

Інфраструктура

Ще у 2015 році підприємець із Хмельницького взяв на себе договірні зобов`язання збудувати на землі комунальної власності багатоквартирний житловий будинок, з якого 8% житлової та нежитлової площі мав передати місту для подальшого розподілу квартир. Але остаточно обіцяне так і не виконав. Тож сплатити за заборговані “квадрати” його змусили через суд.

Про це інформують в Окружній прокуратурі міста Хмельницького.

Зазначається, що забудовник три роки виконував свої договірні зобов’язання, а після здачі в експлуатацію останньої черги будівництва, відмовився передавати тергромаді передбачені відсотки площі. Відтак заборгував місту новозбудованих 272,5 квадратного метра вартістю 4 000 000 гривень.

Ці “квадрати” передбачались передати управлінню праці та соціального захисту населення Хмельницької міської ради для подальшого розподілу між працівниками виконавчих органів, підприємств та організацій комунальної форми власності, які потребували поліпшення житлових умов”, – зауважують в установі.

Прокурори подали до суду позов на несумлінного підприємця. Суд позовні вимоги задовольнив і постановив стягнути з відповідача до місцевого бюджету 4 000 000 гривень – вартість квадратних метрів житла у новобудові, заборгованих за умовами договору на будівництво.

Нагадаємо, за невиконання рішення суду оштрафовано незаконного забудовника в Хмельницькому.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм