Канал постачання фальсифікованих цигарок перекрили на Хмельниччині

Кримінал

Канал постачання на територію Хмельниччини контрафактної тютюнової продукції перекрито завдяки скоординованим обласною прокуратурою заходам та належно спланованим слідчим (розшуковим) діям працівниками фіскальної служби спільно із співробітниками управління Служби безпеки України.

Про це повідомили в пресслужбі Хмельницької обласної прокуратури.

Встановлено, що хмельничани, з метою незаконного збагачення, придбавали та в подальшому через одну з логістичних компаній збували контрафактні цигарки. Фальсифікат реалізовувався з підробленими марками акцизного податку та без них.

 «Завдяки вдало спланованій та проведеній спецоперації, під час санкціонованого обшуку за місцями зберігання фігурантами контрафактної продукції, виявлено та із незаконного обігу вилучено понад 5 тисяч пачок фальсифікованих тютюнових виробів», – повідомив начальник відділу обласної прокуратури Олег Львовський.

Орієнтовна вартість вилученої продукції становить більше 200 тисяч гривень.

 За вказаним фактом слідчими ДФС проводиться досудове розслідування за ч. 1 ст. 204, ч. 1 ст. 199 Кримінального кодексу України (незаконне виготовлення, зберігання з метою збуту та збут підакцизних товарів, а також виготовлення, зберігання, придбання з метою використання при продажу товарів марок акцизного податку).

До теми, з обігу на Хмельниччині вилучено на 3,5 мільйона гривень тютюнового фальсифікату. 

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм