Капремонт стадіону у Кам’янці-Подільському виконуватиме новий підрядник за більшу суму

Інфраструктура


У Кам’янці-Подільському планують найближчими днями розпочати роботи з капітального ремонту стадіону ім. Г.А. Тонкочеєва, запланованого в рамках програми «Велике будівництво». Відтак, змінили підрядника та збільшили суму робіт.

Нагадаємо, стадіон ім.Г.А.Тонкочеєва є одним із дев’яти проєктів, який фінансуватиметься за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

За інформацією у Фейсбуці  міського голови Михайла Посітка, для старту робіт зроблено реальні кроки:
– розірвали договір з колишнім підрядником. З цього приводу триває судове провадження;
– кардинально переглянуте бачення щодо стадіону – від футбольного поля до сертифікованого сучасного спортивного комплексу;
– наразі координацію проєкту «Великого будівництва» здійснює Хмельницька обласна Служба єдиного замовника;
– збільшено суму виконання робіт з 12,4 мільйона гривень до 33,5 мільйона. З міського бюджету вже виділено 5 мільйонів гривень на співфінансування проєкту. Отримано перший транш у сумі 7 мільйонів з державного бюджету;
– обрано на конкурсній основі нового підрядника ПП «Спорт-Прогрес» (м.Хмельницький – ред.).

«Робоча зустріч з керівниками Служби єдиного замовника та виконавцем робіт ще раз підтверджує правильну стратегію наших спільних дій та впевненість, що найближчим часом громада отримає сучасний об’єкт спортивної інфраструктури», – написав мер.

Зауважимо, нещодавно  ПП «Спорт-Прогрес» завершило підрядні роботи з реконструкції стадіону в Наркевицькій селищній територіальній громаді (Волочищина) в рамках програми «Велике будівництво». Загальна вартість робіт становила понад 15 мільйонів гривень.

Як писав «ХМ-ІНСАЙД», Хмельницька обласна прокуратура у судовому порядку вимагає розірвати договір з підрядником, який за 11 мільйонів гривень мав провести капітальний ремонт міського стадіону ім. Г.А. Тонкочеєва у Кам’янці-Подільському.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм