Курсанти-прикордонники з Хмельницького почали в столиці тренування до параду на Хрещатику (ФОТО)

Суспільство

Напередодні, 19 липня, у місті Київ розгорнули наметовий табір, де розмістилися курсанти парадних батальйонів Національної академії Держприкордонслужби України імені Богдана Хмельницького.

Табір розташований на території Окремої комендатури охорони і забезпечення Держприкордонслужби. Там організовано харчування та побут військовослужбовців. Про це повідомляють у пресслужбі академії.

«Настрій в таборі піднесений, курсанти пишаються, що саме їм випала честь представляти відомство на головному українському параді 30-річчя Незалежності. Вони налаштовані якнайкраще пройти Хрещатиком 24 серпня», – зазначили в навчальному закладі.

Підготовку до параду курсанти-прикордонники, а також військовий оркестр Національної академії розпочали ще у виші.

Відсьогодні їхні тренування проводитимуться на території комендатури, а також на аеродромі ДП «Антонов», де вони будуть вдосконалювати стройовий вишкіл у складі зведених парадних розрахунків.

З першого дня в столиці курсанти розпочали стройову підготовку.

«Зважаючи на спекотну погоду, тренування сплановані переважно у ранкові та вечірні години. Попереду в учасників параду буде багато крокувань – злагодження шеренг, рот та батальйонів», – наголосили в академії.

Нагадаємо, на Хмельниччині відбувся урочистий випуск понад 400 офіцерів-прикордонників

(Фото Національної академії Держприкордонслужби України)

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм