У Хмельницькій ОДА затвердили план святкування 30-ї річниці незалежності України

Суспільство

У Хмельницькій облдержадміністрації затвердили план заходів з підготовки та відзначення 30-ї річниці незалежності України.

Про це свідчить розпорядження голови ОДА Сергія Гамалія від 15 червня.

Як зазначено в документі, 23 серпня відбудеться церемонія урочистого підняття Державного прапора України на території Дендрологічного парку «Поділля» в місті Хмельницький у рамках реалізації проєкту «Найбільший державний прапор України». Цього ж дня синьо-жовті стяги, але менші за розміром, піднімуть у всіх населених пунктах регіону.

У вівторок, 24 серпня, планують розгорнути мистецьке етномістечко та провести масштабне театралізоване дійство. Артисти обласних театрально-концертних установ покажуть просто неба оперу «Запорожець за Дунаєм» С. Гулака-Артемовського. Щоправда, місце, де можна буде подивитися виставу, наразі не розголошується.

В цей же день на всій території області традиційно відбудуться церемонії покладання квітів до пам’ятників і пам’ятних знаків, місць поховань видатних діячів українського державотворення, борців за незалежність України, загиблих учасників Революції Гідності, учасників ООС/АТО.

Увечері – концерт академічного симфонічного оркестру Хмельницької обласної філармонії.

Окрім того, Хмельниччина братиме участь у загальнодержавних проєктах до 30-річчя незалежності України: конференції «Освіта можливостей: нові горизонти професійної (професійно-технічної) освіти в Україні», форумі єднання молоді «Україна – це круто!», фестивалі народних художніх промислів «Український бренд», культурно-мистецьких акціях «Неймовірна Україна» тощо. Всі ці заходи триватимуть упродовж літніх місяців.

У столиці, за інформацією Офісу президента, 24 серпня відбудеться парад Збройних Сил України: на суші та на воді.

Нагадаємо, Хмельниччина отримала унікальну квітку-логотип до 30-ї річниці незалежності України.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм