Будівництво флагштоку в Хмельницькому виграла фірма з дорожчою ціновою пропозицією

Інфраструктура

Завершився аукціон з відкритих торгів на нове будівництво флагштоку Державного Прапору України на території Дендрологічного парку «Поділля» в місті Хмельницький.

За його результатами, як йдеться на сайті системи публічних закупівель Prozorro, перевагу надано приватному підприємству «ВЕКТОР-М» з Хмельницького із запропонованою вартістю робіт 4 523 876,72 гривні (з ПДВ), що майже на тисячу гривень менше від очікуваної (4 524 999 гривень з ПДВ).

Його конкурентом на аукціоні було хмельницьке ТОВ «Компанія «ГАЛЕОН» з дешевшою від опонентів тендерною пропозицією на 24 тисячі гривень (4 499 569,75 гривні).

Відповідно до інформації системи «YouControl», ПП «ВЕКТОР-М» створене у 2002 році, його кінцевим бенефіціарним власником є Віктор Куриляк, основний вид діяльності – будівництво житлових і нежитлових будівель. Розмір статутного капіталу підприємства становить 1 тисячу гривень, чистий прибуток за 2020 рік – 266 тисяч гривень.

Також зазначається, що «ВЕКТОР-М» має з ДП «Хмельницька обласна служба єдиного замовника» ряд тендерних контрактів.

Наразі переможець аукціону щодо нового будівництва флагштоку очікує рішення замовника.

Нагадаємо, згідно з технічним завданням, флагшток матиме висоту 50 метрів, його конструкції важитимуть понад 7 тонн, розміри прапора – 10х15 метрів. До флагштоку підрядник повинен облаштувати тротуари, встановити  освітлення, 24 лавки і стільки ж урн для сміття, а також посіяти газони, висадити кущі та 96 троянд. Строк виконання робіт – до 15 серпня цього року.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм