На будівництво флагштоку Державного прапора в Хмельницькому оголошено тендер
Державне підприємство «Хмельницька обласна служба єдиного замовника» оголосила тендер на нове будівництво флагштоку Державного прапору України на території дендрологічного парку «Поділля» у місті Хмельницький.
Про це йдеться в електронній системі «Prozorro».
Очікувана вартість закупівлі становить 4 мільйони 524 тисячі 999 гривень (із ПДВ). Строк виконання робіт – до 15 серпня 2021 року.
Згідно з технічним завданням, флагшток матиме висоту 50 метрів, його конструкції важитимуть понад 7 тонн, розміри прапора – 10х15 метрів. До флагштоку підрядник повинен облаштувати тротуари, встановити освітлення, 24 лавки і стільки ж урн для сміття, а також посіяти газони, висадити кущі та 96 троянд.
Нагадаємо, 8 квітня сесія обласної ради підтримала пропозицію щодо виділення з бюджету 5 мільйонів гривень на встановлення найбільшого Державного прапора України у місті Хмельницький.
За словами заступника голови обласної ради Володимира Гончарука, вартість встановлення прапора сягатиме 12 мільйонів гривень, з яких більшість – кошти меценатів.
Аналогічні 50-метрові флагштоки за ініціативою президента встановлять і в інших регіонах країни до Дня Незалежності.
Підписуйтесь та слідкуйте за новинами Facebook





Із 1 січня 2026 року в Україні зростає прожитковий мінімум. Він становитиме 3328 гривень для […]
Ментальний стан дітей залишається однією з найуразливіших сфер у час повномасштабної війни. За рік рівень […]
Військовослужбовці, які перебувають або перебували в полоні, мають право на низку грошових виплат. Поки військові […]