Прапор у Хмельницькому має бути таким, щоби його було видно з Москви, – Сергій Гамалій

Суспільство

На черговому засіданні сесії Хмельницької обласної ради, яка відбулась учора, 8 квітня, депутати підтримали зміни до обласної програми сприяння розвитку громадянського суспільства на 2021 – 2023 роки, в яких передбачено виділення 5 мільйонів гривень з обласного бюджету на встановлення в регіоні найбільшого Державного прапора України.

З відповідним поданням до депутатів звернувся голова Хмельницької обласної державної адміністрації Сергій Гамалій.

«В нас є кошти на встановлення цього найбільшого прапора. Це по перше. А по друге, цей прапор може бути ще в два рази більший, якщо долучаться спонсори, громадськість, благодійники. Він має бути таким, щоби його було видно навіть з Москви. Він має бути встановлений в дендропарку», – сказав керівник ОДА в коментарі місцевому телеканалу.

Заступник голови обласної ради Володимир Гончарук, коментуючи у соцмережах це рішення сесії, уточнив, що вартість встановлення прапора сягатиме 12 мільйонів гривень, з яких 5 мільйонів – з обласного бюджету, а решта – кошти меценатів.

Аналогічні рішення щодо встановлення 50-метрових флагштоків для Державного прапора України ухвалили в ряді інших областей. Як зазначено на сайті Рівненської ОДА, «кожна область будує свій комплекс, де проводитимуть урочисті події. Це будуть високі споруди, де майорітиме стяг України. Ідея об’єднати таким чином всі міста належить команді Президента».

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм