Унікальну квітку-логотип Хмельниччини створили до 30-ї річниці незалежності України

Культура

До відзначення 30-ї річниці незалежності України для всіх областей створено єдину візуальну символіку, що розроблена за координації Міністерства культури та інформаційної політики України.

Про це повідомили в Хмельницькій ОДА.

Графічна візуалізація комплексу образів реалізована у вигляді калейдоскопічних квіткових орнаментів.

«Для кожної області України створено свою унікальну квітку-логотип з графічними елементами та кольоровою гамою прапорів цього регіону. Отримала її і Хмельниччина», – зазначають в ОДА.

Квітка Хмельницької області, як і прапор регіону, двоколірна, і поєднує пелюстки синього та червоного кольорів, прикрашені золотим сонцем і хлібними колосками.

Наразі виготовлено інформаційні продукти, що містять описи, дизайн-макети, експозиційні макети, логотипи, графічно-шрифтові частини зображень, зображення візуальної системи, використання логотипів. Тож під час відзначення 30-ї річниці незалежності України усі бажаючі можуть безперешкодно використовувати їх.

Зазначається, що в основі концепції –  ідея бачення Незалежності як мрії, якої прагнули багато поколінь українців. Це той тендітний паросток, виплеканий мільйонами сердець борців за Україну, що зміцнів, подолав усі негоди і перетворився на чудову квітку! «Ти у мене єдина!» –  універсальне звернення до країни, квітки, Незалежності, нації.

Нагадаємо, до 30-річчя незалежності в кожній області України планують встановити 50-метрові флагштоки з Державним прапором. У Хмельницькому його побудують на території дендрологічного парку «Поділля». 

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм