Лікарці з Кам’янця загрожує ув’язнення: одержала 800 доларів за оформлення групи інвалідності

Лікарка-офтальмолог одного із медичних закладів міста Кам’янець-Подільський невдовзі постане перед судом. Їй інкримінують вимагання й одержання 800 доларів США неправомірної вигоди.

За таку суму жінка обіцяла посприяти в оформленні групи інвалідності для дитини.

Фігурантку затримали в липні після отримання половини обумовлених коштів – 400 доларів США. Раніше правоохоронці задокументували факт неправомірного одержання аналогічної суми.

Як повідомили в Хмельницькій обласній прокуратурі, розслідування кримінального провадження завершено. Обвинувальний акт за ч. 3 ст. 369-2 (вимагання та одержання неправомірної вигоди за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави) Кримінального кодексу України скеровано до суду. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі терміном від 3 до 8 років з конфіскацією майна.

Зауважимо, що в липні у прокуратурі повідомляли про викриття злочинної “схеми”, яку налагодила лікарка одного із медцентрів Кам’янця-Подільського. Відповідно до “схеми” чоловіки, що підлягають мобілізації, за суму від 500 до 1 000 доларів США могли отримати фіктивні документи для безперешкодного виїзду за кордон, як таких, що виховують дитину з інвалідністю віком до 18 років. Саме в цій справі й фігурувала сума 800 доларів за оформлення групи інвалідності.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм