Лісівники Хмельниччини продали новорічних дерев на 2 млн грн

Екологія

Під час передноворічної кампанії лісгоспи Хмельниччини виручили за продаж ялинок на понад пів мільйона гривень більше, аніж попереднього року. А збільшення продажу святкових деревець лісівники пояснюють доступними цінами.

За грудень 2021 року підприємства Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства реалізували 18 726 ялинок.

«Це приблизно на 3 500 більше, ніж попереднього року. В середньому новорічне деревце коштувало 109 гривні. А загалом лісівники продали ялинок на суму понад 2 мільйони гривень», – йдеться в інформації пресслужби Хмельницького ОУЛМГ.

Рекордсменом з продажу, зазначають обллісі, вкотре став Ярмолинецький лісгосп (7 272 ялинки). Також велику кількість новорічних красунь реалізували в Шепетівському, Славутському, Кам’янець-Подільському, Летичівському і Старокостянтинівському лісових господарствах.

В управлінні зауважують, що чималий попит на їхні новорічні деревця став можливим завдяки привабливій пропозиції. Адже, запевняють, у пунктах продажу від лісгоспів зелені красуні коштували дешевше, ніж у підприємців-реалізаторів.

Нагадаємо, упродовж святкового періоду 2020-го сума за продані ялинки і сосни становила близько 1,4 мільйона гривень.

Водночас, комунальники та екологи наполегливо просять використані ялинки та сосни очищати від прикрас і складати біля сміттєвих контейнерів, аби надалі переробити їх на щепки, які можуть слугувати підстилкою для тварин у притулку чи як паливо для котелень.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм