Майно в’язниці на Хмельниччині незаконно передали в оренду

Кримінал

Майже 1,5 тисячі квадратних метрів складського приміщення однієї з виправних колоній Хмельниччини неправомірно передано в оренду приватній фірмі.

Цей факт виявили прокурори в межах реалізації функції нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях.

Встановлено, що службові особи державного підприємства кримінально-виконавчої служби, які надали суб’єкту господарювання в користування приміщення складу в’язниці, приховали фактичні орендні відносини.

Повноважень розпоряджатись нерухомістю без відома та погодження Міністерства юстиції України, а також Регіонального відділення Фонду держмайна України по Хмельницькій області вони не мали.

«Внаслідок таких дій, за попередніми підрахунками, до бюджету не надійшло більше 800 тисяч гривень», – зазначили в Хмельницькій обласній прокуратурі.

У відомстві додали, що вже зареєстрували кримінальне провадження за ч. 2 ст. 364 КК України (зловживання службовими особами службовим становищем). Досудове розслідування здійснюють слідчі Територіального управління ДБР, розташованого у Хмельницькому.

 

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм