Мер Хмельницького показав будівництво Палацу спорту: три режими світла, два режими звуку, три покриття (ФОТО)

Інфраструктура

У Хмельницькому відновили будівництво Палацу спорту на вулиці Прибузька, 5/1а.  Розпочали його два роки тому. Загальна вартість споруди становить майже 283 мільйони гривень. Профінансовано вже більше, ніж третину. Проте, грошей на його завершення бракує.

За словами міського голови Олександра Симчишина, роблять це, як і торік, винятково за кошти міського бюджету, наразі освоюють 17 мільйонів гривень, виділених на грудневій сесії.

«За рахунок наявного ресурсу проведемо частину зовнішніх робіт: утеплимо фасад господарської, адміністративної і фізкультурної частини, утеплимо дах, усю спортивну арену, зробимо зливову каналізацію, дренажі, вентиляцію, мережі, протипожежну систему, 5 евакуаційних виходів з усіх трибун тощо», – повідомив Олександр Симчишин.

Зауважив, що дуже чекають фінансової підтримки держави. Оскільки вважає цей об’єкт не міським, а спорудою загальноукраїнського рівня.

Міський голова переконаний, що за умови наявності фінансування його  зможуть завершити до кінця 2021 року, а то і раніше. Попередньо, за словами мера, фінішувати будівництво планують до 30-ої річниці незалежності України.

«З цікавого: тут буде три режими світла, два режими звуку (концертний і спортивний), три види покриття, яке буде монтуватися залежно від потреб для змагань світового рівня щонайменше з п’яти олімпійських видів спорту. Спеціальна пропускна система. Понад 3000 місць в головній арені, 4 окремих спортивних зали по 330-350 квадратних метрів кожен. Тренажерні, фітнес зали, кав’ярня, парковка», – написав очільник міста про спортивний об’єкт.

Додав, що дитячі спортивні заклади, виставки, концерти, розваги, тренування, ігрові та індивідуальні види спорту – це лише невеликий перелік функцій Палацу спорту.

Так згідно з проєктом виглядатиме Палац спорту

(Фото ХМР)

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм