Мешканці Хмельниччини можуть вакцинуватися без запису в «Дії»

Здоров‘я

Віднині щеплення проти COVID-19 будуть доступні для усіх охочих мешканців Хмельниччини: в Україні відмінили запис на вакцинацію через додаток «Дія». 

Про це йдеться в Telegram-каналі сервісу «Дія» сьогодні, 20 липня.

«Сьогодні розпочинається 5-й етап національного плану вакцинації. Це означає, що тепер вакцинуватися можуть всі охочі – незалежно від віку та інших факторів. Отже, запис через «Дію» більше не потрібен», – зазначено в повідомленні.

Упродовж всього періоду в «Дії» записалися на вакцинацію 698 тисяч українців, а понад 40% вже вакцинувалися.

У Хмельницькій області, станом на понеділок 19 липня, від старту вакцинальної кампанії зроблено 129 969 щеплень від COVID-19. Першою дозою вакциновано 83 545 осіб. При цьому показник вакцинації по регіону перевищує 663 на 10 тисяч населення, повідомляють в Хмельницькій ОДА.

Два щеплення отримали 46 424 мешканці Хмельниччини, а це 55,6% від усіх, хто розпочав вакцинацію.

За минулий тиждень в області зробили 20 522 «антиковідні» щеплення. У вихідні працювало чотири центри масової вакцинації: в Хмельницькому, Кам’янці-Подільському, Шепетівці та Волочиську. У них щеплено 1 577 осіб.

Наразі, отримати вакцину можна безпосередньо в центрі масової вакцинації, маючи при собі лише паспорт та індивідуальний код. А також записатися в реєстратурі медзакладу, де є пункт щеплення, навіть у разі відсутності декларації зі сімейним лікарем.

Нагадаємо, на Хмельниччину доставлять вакцину «Moderna», яка надійшла в Україну від уряду США. 

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм