На дороги місцевого значення Хмельниччини передбачено майже мільярд гривень, – Сергій Гамалій

Інфраструктура

Хмельниччина бере активну участь в президентській програмі «Велике будівництво». Реалізовується 19 проєктів з обсягом фінансування більше 405 мільйонів гривень: 4 об’єкта освіти, 3 – спорту, 2 – охорони здоров’я, 10 приймальних відділень, будівництво доріг.

Про це під час звіту на сесії обласної ради повідомив голова ОДА Сергій Гамалій.

За його словами, з державного бюджету Хмельниччині передбачено фінансову підтримку у сумі 536,3 мільйона гривень на реалізацію місцевих проєктів. Відповідну частину цих коштів залучено на будівництво Палацу спорту в Хмельницькому, басейну в Красилові та на фінансування 112 об’єктів в громадах. За кошти ДФРР реалізується 9 інвестиційних проєктів на загальну суму більше 189 мільйонів.

«Нашій області передбачено державну субвенцію 998,9 мільйона гривень для будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг місцевого значення. А ще виділено понад 5 мільярдів гривень на ремонтні роботи на дорогах державного значення. Всього в 2021 році збудовано та реконструйовано більше 106 кілометрів доріг й 9 мостів загальною протяжністю 140 метрів», – заявив очільник облдержадміністрації.

Нагадаємо, Сергій Гамалій утворив нову службу місцевих доріг. 

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм