На двох вулицях Хмельницького розширять проїзні частини

Інфраструктура

У Хмельницькому на вулиці Кам’янецька розпочато роботи з розширення проїзної частини для улаштування зупинки маршрутних автобусів і тролейбусів. Такі ж роботи планують і на Старокостянтинівському шосе.

Як зазначили в міській раді, розширення проїзної частини дороги на Кам’янецькій покликане розвантажити рух транспорту та підвищити безпеку. Мають завершити все до кінця липня цього року.

Зупинку громадського транспорту «Філармонія» (в напрямку з центру міста) тимчасово перенесено за перетин з провулком 2-ий Кам’янецький.

Найближчим часом розширять проїзну частину і на Старокостянтинівському шосе.

«Ремонтні роботи виконуватимуться на ділянці від проспекту Миру до вулиці Зарічанська, нижче зупинки громадського транспорту «Ринок» (в напрямку центру міста) для всіх видів транспорту. Протяжність ділянки ремонту – 80 метрів, ширина – 3 метри», – розповів начальник відділу безпеки дорожньої інфраструктури Олександр Ковальчук.

За його словами, це дозволить розділити транспортні потоки, що рухаються прямо і праворуч.

Посадовець додає, що ремонтні роботи за кошти міського бюджету виконують підрядні організації на замовлення департаменту інфраструктури міста.

Згідно з даними системи електронних закупівель «Prozorro», вартість зазначених робіт на Кам’янецькій становить понад 1,8 мільйона гривень. Такою була пропозиція переможця відкритих торгів  ТОВ «Гранд Дорбуд».

Нагадаємо, на одній із вулиць Хмельницького вантажівка провалилася під асфальт. 

(Фото пресслужби Хмельницької МР)

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм